headerimage headerimage
Tel: 072 518 18 18

Geslaagd op het PCC

GESLAAGDEN EERSTE TIJDVAK 2016-2017 OP HET PETRUS CANISIUS COLLEGE

 

Op PCC Het Lyceum zijn in het eerste tijdvak geslaagd voor de opleiding vwo:

Akersloot: Dalian Bröker.
Alkmaar: Pauline Balder, Hannah Boersma, Bjarne Bouwer, Carlijn Bouwer, Nynke de Bruijn, Ishtar Derksen, Anneleen Elout, Noah Gooijer, Annabel de Graaf, Lodi Grosheide, Vera Honselaar, Dewi Kamp, Esra Karaer, Jip Keesom, Meike Klarenbeek, Yara Koenders, Lieke Koppies, Sam Kuipers, Colleen Liefaard, Sabine van der Lip, Esther van der Meiden, Benno Metz, Milou Nijssen, Roos van Putten, Sofia Reisinger, Quincy de Ruijter, Barrie Rutte, Mik Schutte, Jerry van Sluis, Ella Smorenburg, Kim Sommer, Maud Stork, Quinten Tessel, Stan Thomas, Lotte van der Vegt, Lieve de Vries, Emma Wiarda, Nienke Willemsen, Büsra Yüksel, Lotte Zwart.
Bergen: Patricia Alberts, Silvester Allijn, Mees Bartels, Rick van den Berg, Moos Castelijn, Floor Goedkoop, Teun de Jong, Luuk Kaandorp, Mees Kuijpers, Tjessy Lensvelt, Jochem Smit, Rosita Vos, Sophia de Waard, Stijn Wierdsma.
Broek op Langedijk: Floris de Boer.
De Rijp: Flore Oerlemans, Selma Oudejans, Pieta Vanwersch.
Egmond aan den Hoef: Ramona Ory.
Egmond aan Zee: Joy Zevenster.
Graft: Renate Smit, Simon Sorgedrager.
Grootschermer: Wessel Huting.
Heiloo: Shane Admiraal, Lieke Alofs, Roel Bakker, Tom Bockting, Zilver Dirks, Babs Groot, Wikki van Leijden, Melanie van der Most, Jasper Oolders, Jonah van Ravenzwaaij, Miel Saifullahzadeh, Tjibbe Steenstra, Anouk Wesseling, Dave Wesselink, Piotr Wojczuk, Romy Zoetendal, Lisa van Zuijlen.
Koedijk: Sophie Visser.
Limmen: Rick Limmen.
Noordeinde: Daan Commandeur.
Oudorp: Anne-Li Cnossen, Gijs Groenewoud.
Schermerhorn: Tristan Koot.
Sint Pancras:
Aaron van Diepen.
Uitgeest: Sjoerd Rienks.
Warmenhuizen: Toine Mudde, Bart Olthof.

 

Op PCC Het Lyceum zijn in het eerste tijdvak geslaagd voor de opleiding havo:

Alkmaar: Linde Achterbosch, Sjoerd Bakker, Lukas von Berswordt-Wallrabe, Claire van Buijtene, Dominique van Dongen, Amine El Alaoui, Manon Elhorst, Tyrone Fabies, Noa Frankfort, Lian Gaarthuis, Jacintha de Groot, Daan Groot, Arvid de Haas, Faas van Heijst, Maartje Honselaar, Niels de Jong, Sylvanna Jonker, Moos Kaandorp, Jesper Kamperman, Jerzy Keesom, Fleur Koning, Yvonne Kuijt, Lara Manshanden, Danielle Martin, Wesley Mazereeuw, Calvin van der Meer, Kimberley Meulenkamp, Tijl Mögelin, Gürcan Özdemir, Meike Papke, Modeste Plas, Jesse Poland, Tirza Ranzijn, Kevin Rooker, Sevgi Seven, Thomas Simonis, Lorenz Snippe, Daan Somers, Marijn Spoor, Robert Taalman, Job Teeling, Imke Valk, Job Vermeulen, Jana Vroege, Sarah Waling, Tim Wallroth, Britt van der Wel, Sven Wielinga, Sophie van Wieringen, Eline Wiersma, Cees Wortel, Sieger Zijp.
Bergen: Youp van Alphen, Per Beemsterboer, Veerle Hovingh, Yara Oldenburg.
Bergen aan Zee: Dominique Peters van Nijenhof.
De Rijp: Jasmijn Ent, Thom Koreman, Lisa Scholten, Kick Timmers, Bas Werring.
de Woude: Nini Kikkert.
Egmond aan den Hoef: Ilja Brünott, Milan Groot, Dani Kooge, Pamela Orij, Iris de Waard.
Egmond aan Zee: Lucy Riezebos, Isis de Waard.
Egmond-Binnen: Bas Koning.
Graft: Britt Duin, Ilja Jonk.
Groet: Bink van Beusekom, Jurian Wijnalda.
Heiloo: Britt Agasi, Danique Bosch, Lies Bruijn, Britt Groot, Rik de Groot, Emma Henriët, Jacky Hu, Eline de Jager, Julia Lind, Anouck van Maasdam, Daan Pepping, Bowien Piening, Nick van Sante, Jay Schong.
Koedijk: Noam Buter, Britt Dekker.
Limmen: Rick Glorie, Rosa Piscaer.
Noordeinde: Julia Hendriks.
Oudorp: Giovanni Bos, Isabel van Dorth.
Schermerhorn: Daniëlle Dekker, Mick Haring.
Schoorl: Bart Korver.
Sint Pancras: Merel Hooglander, Daniël Kuurman, Jorden Verduin, Mark van de Weteringe Buijs.
Stompetoren: Steve Spijker.
Ursem: Henry Tang.
Warmenhuizen: Chris van Diepen, Roman van der Ploeg, Lieke Veldhuis.
West-Graftdijk: Djinda Timmer.
Zuidschermer: Luna Ferreira Ramos.

 

Op PCC Fabritius zijn in het eerste tijdvak geslaagd voor de opleiding Mavo+:

Alkmaar: Yusuf Alarslan, Julie de Best, Mischa de Best, Melissa Bilars, Fleur Bruggeman, Steijn Bruijn, Isabella Dijkstra, Jill Doedens, Auke Doornbos, Kim Gerber, Isabel Glas, Fleur de Graaf, Saroj de Graaf, Jamie Hulshoff, Jesse van Ingen Schenau, Daniël Kamp, Sara Khalil, Merijn Knol, Mathijs Kolk, Casper Kommas, Niels Lansen, Daan Leurs, Kevin van Londen, Bente Mannes,Indy Oostdijk, Jesse Oostdijk, Joshua Otter, Wilte den Ouden, Lotte Peters, Vera Plat, Justin van de Pol, Omar Ruder, Roma de Ruiter, Nihal Rumanli, Anyssa de San José, Carmen Schneider, Maarten Schouten, Manou Schulte, Monetta Serné, Babet van der Sluijs, Tess Stoker, Luc Straathof, Mike Talens, Stijn Teeling, Burhan Topaloglu, Kevin Verdonk, Angelo Verduyn Lunel, Bastiaan Visser, Carlynn de Vries, Skip van der Weij, Sara van der Wel, Bram de Wilde, Minne ten Wolde, Teddie Woonijk.
Bergen: Donna Baaij, Gijs Hamburger, Lisa Röben, Mees Thierry, Sven de Wilde.
Castricum: Marilène Ooms. Bart Rijnbout, Julian van Teijlingen
De Rijp: Matthijs Mars, Timo van Straaten, Sten van Straaten, Max Vendel.
de Woude: Abe Aafjes, Sissi Kikkert.
Egmond aan den Hoef: Isabel Dekker, Semmi Ince, Boet Visser. Lianne van Dam, Ruby de Goede, Floor Groot, Jacco Kemp, Jan Sprenkeling, Sanne Sprenkeling, Nadine Zuurbier
Egmond aan Zee: Sepp Dekker, Nick Glas, Christy Gul, Ruben Parrée, Lobke Prins, Donna Reiber.
Graft: Thijme Stoop.
Groet: Maud Heiligers, Sam de Rooy, Mats Stam.
Grootschermer: Maaike Kroes, Daan Plugboer.
Heerhugowaard: Jasper Janssen, Jaimy Koster, Ivana Michels.
Heiloo: Nick Bakker, Pieter Buur, Robin Buur, Anniko van Dijk, Ardian van Graafeiland, Romy Jonker, Tim Klamer, Max Ligthart, Dennis van der Molen, Frouke Nagel, Jarno Nes, Janne Oostindie, Marjolein Oostinga, Hidde Postma, Kick Schutte, Stein Visser, Luuk Wagter, Michel Weel, Victor Wories, Luc van Zuijlen, Nick van der Zwet.
Koedijk: Dualtach Brave, Jiska Cant, Thommy Genee, Chemano Kef, Casper van der Linden.
Limmen: Quinty Boontje.
Oost-Graftdijk: Millo Janssen.
Petten: Sabine Holthof, Joelica Strijk.
Schermerhorn: Lukas Person.
Schoorl: Leo Gerritsen, Naomi Ploegstra.
Warmenhuizen: Cis Kaandorp, Robin Moerland, Suze Schipper, Anique Swan.
West-Graftdijk: Vivian van Beusekom.
Zuidschermer: Tess van Baar.

 

Op PCC Oosterhout zijn in het eerste tijdvak geslaagd voor de opleiding vmbo- Kb:

Alkmaar: Oussama Amrah, Metin Ari, Quintey Bieman, Sil Bouman, Eddie Brereton, Bram Dekker, Romy van Diest, Tjibbe van Dokkum, Lars Dollé, Amine Douiri, Celine Dumont, Sonny Floor, Jetske Hidma, Sinem Kaymakçi, Chardé de Kom, Jens Kuiper, Sira Kuipers, Bibi Langeveld, Tirza Latini, Teun Limburg, Anouk van Luyk, Sem Madder, Mercedes Martin Diaz, Wendy Meiboom, Max Nagel, Luuc Oostmeijer, Giovanni Perez Bhagwandas, Isa Pol, Nurcan Renda, Rick Ruiter, Soulaïmane Sabir, Frans Schouten, Daan Schreuder, Rick Smit, Rick Stil, Elysa Straube, Ayse Tastekin, Maud Veltman, Renaud Visser, Mark Visser, Esmee Vosman, Noa de Wilde.
Bergen: True van Beusekom.
Broek op Langedijk: Manon Beemsterboer, Job Hoogeboom, Gerben Wagenaar.
De Rijp: Anne Aries, Judith van Dienst, Bertus Schipper, Puck Scholten, Nick Zonneveld.
Egmond aan den Hoef: Sem Groot, Esmee van der Pol, Job van der Pol, Iris Sturm.
Egmond aan Zee: Lara van der Himst, Dave Schenk, Jelle Wesselingh.
Egmond-Binnen: Daan Groen, Bart Huiberts, Rik Houtenbos.
Groet: Doris Blokker, Silke Damiaans.
Grootschermer: Giel Hogeterp, Annemoon Schermerhorn.
Heerhugowaard: Noëlle Duijn, Ciara Espinosa, Duncan Meester, Linda Zoer.
Heiloo: Jay Beelen, Teun van Haaren, Sjoëlle Hemmer, Bram Heus, Michel van den Hoven, Zoë Junger, Stijn Kaandorp, Bas Laduc, Max Liefting, Theo Mastenbroek, Pien Mulder, Noraly Zoon.
Koedijk: Bastiaan Sahetapy.
Noord-Scharwoude: Jurre Asma.
Oudkarspel: Kelvin Huurman.
Schermerhorn: Sam Haring, Sanne Klaver, Syb Klinkhamer, Mari-Camille ter Weijden.
Schoorl: Djara Grootenhuis, Robin Hoexum.
Sint Pancras: Sanne Brussel, Siem Effting, Mette Henselmans, Rick Kroon, Nina Perico.
Stompetoren: Mike van Berghe, Eva Dudink, Anne Goeman, Tom Kiemel, Laura de Moel, Patrick Oudshoorn.
Warmenhuizen: Sven de Geus.
West-Graftdijk: Kayleigh Timmer.

 

Op PCC Oosterhout zijn in het eerste tijdvak geslaagd voor de opleiding vmbo- Bb:

Alkmaar: Buse Aykan, Ramon van de Beek, Rico Boersen, Karen Boskamp, Hamza Essabir, Mees de Groot, Nick Hoedjes, Brent Hoek, Tycho Hoogewerf, Sven IJpelaan, Mike Jovic, Ömer Kalkan, Ilias Kammah, Nisa Kaymakçi, Mitchel Kempeneers, Dani Kok, Robbert Kuiper, Bram Moesman, Ronin de Nijs, Jawad Ouameur, Marc Roosloot, Sara Slimani, Michael Sminia, Djiby Sow, Alice Visser.
Bergen: Mees Beukers, Devon Jacobs, Julia Kok.
De Rijp: Reece Hornkamp, Jesper Muller.
Egmond aan den Hoef: Nicky Prins, Wesley Sprenkeling, Larissa Stikvoort.
Egmond-Binnen: Jay Herman, Wout van der Lem.
Graft: Bas van Tiel.
Heerhugowaard: Kristina Trajkovic.
Heiloo: Jeroen Rijs.
Koedijk: Kim van den Brink.
Limmen: Dani van Halderen, Nygel Schoonhoff.
Oost-Graftdijk: Yara van Ammers.
Oudkarspel: Niels Bruijn.
Schoorl: Boy Meereboer.
Sint Pancras: Rens Landskroon, Romy Leek.
West-Graftdijk: Nino van Heusden.

 

GESLAAGDEN TWEEDE TIJDVAK 2016-2017 OP HET PETRUS CANISIUS COLLEGE

 

Op PCC Het Lyceum zijn in het tweede tijdvak geslaagd voor de opleiding vwo:

Alkmaar: Gianna Eeken, Jerro Floor, Veronique Kruithof, Mélanie Stuvel, Jooske van Wijck. Egmond aan den Hoef: Jamie Karels. Heiloo: Ruben Koppes, Lars de Vré.

Op PCC Het Lyceum zijn in het tweede tijdvak geslaagd voor de opleiding havo:

Alkmaar: Ali Al Talabani, Roel den Dulk, Ecenur Esmer, Anne Krijnen, Michelle Nolten, Eline Schut. De Rijp: Jim Eeltink, Jesse Roele. Egmond aan Zee: Robin Wesselingh. Heiloo: Rutger Moet, Robin Nieuweboer. Koedijk: Bente Engelenberg. Oudorp: Jan Smit. Schoorl: Tim Besseling.

Op PCC Fabritius zijn in het tweede tijdvak geslaagd voor de opleiding mavo:

Alkmaar: Ramon Bagadjian, Kyro Mazereeuw, Mitchel Tichelaar. Bergen: Maxime Bos, Luc Timmerman. Egmond aan Zee: Emiely Degreef. Heiloo: Rogier Verhoef. Schoorl: Mischa Erdmann. Sint Pancras: Joyce Pankras. Uitgeest: Yoëlle Stevens. Warmenhuizen: Joyce Hoek.

Op PCC Oosterhout zijn in het tweede tijdvak geslaagd voor de opleiding vmbo-BB:

Alkmaar: Shara Hulskamp, Keano Joostens, Meltem Seven, Celine ter Wal, Michel Wouters. Graft: Cas Smit. Heiloo: Daniel Weinbrecher.

Op PCC Oosterhout zijn in het tweede tijdvak geslaagd voor de opleiding vmbo-KB:

Alkmaar: Daniel Carroll, Baris Ilbas, Duygu Koksal, Mikail Sarikaya, James Suasso, Rachel Tieman, Serena Theunissen, Lotte Toom, Lola Vosse, Anna van Zuilen. De Rijp: Jur Veldman. Egmond aan den Hoef: Puck Levering. Egmond aan Zee: Dex Riezebos. Graft: Jelle Aries. Groet: Giorgio Niederstatter. Grootschermer: Kees Reitsma. Heiloo: Seb Uijttewaal. Sint Pancras: Sjoerd Peereboom.

 

 

 

Terug naar het overzicht