headerimage headerimage
Tel: 072 518 18 18

GESLAAGD op het PCC!!

We feliciteren al onze GESLAAGDE EINDEXAMENKANDIDATEN in het eerste & tweede tijdvak van schooljaar 2018-2019!
Wat hebben jullie hard gewerkt en wat zijn we trots op jullie.
We wensen je veel succes en geluk in je toekomstige loopbaan en verdere leven!

Hieronder het overzicht van de geslaagde leerlingen die ook toestemming voor publicatie van hun naam gaven:

 

GESLAAGDEN EERSTE TIJDVAK 2018-2019 

Op PCC Het Lyceum in Alkmaar zijn geslaagd voor de opleiding VWO:

Alkmaar: Stijn Besteman, Senna Blankendaal, Mees de Boer, Sietse Bol, Sem Bootsma, Sam Buisman, Sophie Busch, Tim Eijkenaar, Yannick van Etten, Lynn Geerlings, Tom Grandiek, Lili Grandiek, Nout Groenenberg, Tycho de Haas, Skip Halfmouw, Merlijn Hutter, Jesse Kassai, Brenna Komen, Noëlle Koomen, Samuel de Kruijf, Julian Lankhaar, Abe Meijer, Robin Nolten, Sil Oeldrich, Frédérique Pel, Anna Sieben, Lorenz Snippe, Colin Staa, Jan Stoop, Robert Taalman, Berk Uzunalioglu, Jet Valk, Emil van der Veen, Nienke Visser, Okke de Vries, Donna de Waard, Fleur Wessels, Djoeke Wijbenga, Puck Wittebrood, Max Zegers. Bergen: Mats Broers, Luuk van Driel, Iris Vlaar. De Rijp: Jasmijn Ent, Remko Munnik, Daan Nibbering, Bram Smal, Milan Visch. Egmond aan den Hoef: Deveny Bruinenberg, Wouter van der Pol. Graft: Jondal Oudejans. Heerhugowaard: Dion Hoekstra, Remco de Pagter. Heiloo: Fabian Avis, Stan van Baarsen, Ted Groot, Kimberley Jonk, Jort van Kalkeren, Denise Koppes, Lieke Oolders. Koedijk: Nick Wiedijk. Oudkarspel: Maxime Verkade. Schoorl: Max Smit, Sep Wiersema. Sint Pancras: Dirk van Haaster, Bram Piersma. Tuitjenhorn: Isabela Verduin. Warmenhuizen: Thomas Komen.

 

Op PCC Het Lyceum in Alkmaar zijn geslaagd voor de opleiding HAVO:

Alkmaar: Lorenzo Alfonsi, Jaxxon Alta, Daan Bakker, Puck Benameur, Bastiëne Bijwaard, Alec Boots, Yanniek Bouwer, Tess Bruijn, Milou De Wandeler, Sam Dekker, Isabella Dijkstra, Jill Doedens, Eva Frankfort, Milan Gennissen, Marit Godijn, Larissa Hoek, Mitchel Kiewitt, Merijn Knol, Dilara Koc, Tim Koorn, Pepijn Kranenburg, Frédérique Lelij, Fabio Loche, Robin van der Mand, Damian van der Meer, Leanne Mögelin, Dylan Panahandeh-Fard, Amber Petersen, Chip Ramadhin, Ilias Salhi, Dave Schaap, Maarten Schouten, Toon Seelbach, Jane Seignette, Sophie Sieben, Max Straathof, Mike Talens, Kaan Tayru, Luc Tervoort, Rens van der Tol, Sam Toxopeus, Mara Velthuis, Jim Verbeem, Bastiaan Visser, Thomas Vosman, Annabel Wijsma, Romy Willemsen, Marissa Zijlmans, Madelief Zwaga. Bergen: Mehrangis Aria, Seb Broers, Bastiaan van Exter, Miguel Hulshoff, Alex Koppies, Lisa Röben, Rik Sistermans. De Rijp: Britt Kramer, Carlijn Moes, Senna Veenstra. Driehuizen: Django Taanman. Egmond aan den Hoef: Isabel Dekker, Isa Visser, Max de Vries. Egmond aan Zee: Jay van Tol. Graft: Kelly Korver, Nina Oudejans. Heiloo: Fleur Bakker, Floor Beenhakker, Emy Berends, Steven Bosch, Siënna Brouwer, Pleunie Burgering, Pieter Buur, Gerben Groot, Rick Hogeling, Ramon Klaver, Sascha Laks, Jaron Marcker, Sanna Nederstigt, Naomi Nottelman, Iris Oostindie, Sanne de Ruiter, Jess Schalkwijk, Jaidy van Schijndel, Pascalle van Splunteren, Yacintha Tijssen, Miel van Velzen, Anna Sophia de Waal, Noömi van der Wal. Koedijk: Lars Molenaar. Oost-Graftdijk: Millo Janssen. Oudorp: Tim Heger, Daan Hoogervorst, Mats de Jong, Max Koetzier. Petten: Iris Lieshout. Schermerhorn: Kaylee Dekker, Naomi Zut. Schoorl: Amber Brandt, Leo Gerritsen, Wies Nolting. Sint Pancras: Romée Louwen. Starnmeer: Mette Schoon. Warmenhuizen: Sten van Schagen. Zuidschermer: Tess van Baar, Mees Koppenol.

 

Op PCC Fabritius in Alkmaar zijn geslaagd voor de opleiding MAVO:

Akersloot: Iris Daman. Alkmaar: Misha Admiraal, Ehab Aït Alibou, Léon Ariëns, Julian Bakker, Joris Beerda, Jaya Bienemann, Boaz Bijtjes, Sem Blüm, Ismael Bokhove, Moos Bouwes, Lara Bruggeman, Dogukan Coskun, Teun Dekker, Lucas van Dongen, Jip Engelen, Dylan Evers, Iceal Fabies, Wessel Geersema, Arvid Geurts, Chakir El Hamdaouy, Jort Hartman, Rahma Hassan, Tycho Heijl, Tristan de Jong, Daan 't Jong, Mischa Karelsz, Steije Kee, Marit Kolk, Emma Koopmans, Bart Kraakman, Jordi Kramer, Abel Magermans, Nour Mashareka, Sven Meyer, Lara Moonen, Lyn Mulder, Isabella Otto, Safa Ouameur, Duncan Papaioannou, Roberto Pittana, Carl Plooijer, Tess van de Pol, Vigo Rienewerf, Anna van Rooyen, Luuk Sjoers, Tim Slenters, Noa Spaans, Manouk Stalman, Myrthe Stans, Joep van Veen, Thijs Velseboer, Yvon Velseboer, Joris Verresen, Teun Verresen, Quinn Visser, Jelmer Vliegenthart, Vince Wagenaar, Rens Zomerdijk. Bergen: Sep Clijnk, Justus Galavazi, Wessel de Groot, Raul Hulshoff, Fleur Koene, Reint Sasburg. De Rijp: Mark Molenaar, Sam Werring. Driehuizen: Isaac Vargas Gómez. Egmond aan den Hoef: Justin Brouwer, Jack Ryan van Dasselaar, Nick Schouten. Egmond aan Zee: Vivian Degreef. Graft: Jauke Jonk. Heiloo: Nadeche van Alphen, Jip Bende, Jisse de Boer, Senne Bosch, Lars Brouwer, Fem van Diepen, Jesse Donkersloot, Fay Drissen, Jens Hoetjes, Rowdy Holstvoogd, Leonie de Jong, Stijn Jongen, Robin Koning, Isa de Leeuw, Mika Out, Bram Ruhl, Danny van der Steen, Robin Strang, Bram van der Vegt, Floris Verhoef. Koedijk: Jonathan Blom, Jur de Waal. Limmen: Janine Adrichem, Quinty Buur, Anika Karels, Sil Roodt. Monnickendam: Jip Dekker. Oudorp: Maurits Born, Yoeri Bruines, Bryan Polonio Garcia. Petten: Luuk Dibbets. Schermerhorn: Morris Haring, Dave Jonk, Bram Kentie. Schoorl: Lorenzo van Egmond, Nienke Korver, Maarten Louwe, Gerben Mulder. Sint Pancras: Micha Batelaan, Danilio Blank. Stompetoren: Martin Bakker. Warmenhuizen: Merel Heman, Anne Martijn Schots.

 

Op PCC Oosterhout in Alkmaar zijn geslaagd voor de opleiding VMBO GL :

Akersloot: Nikkie Woning. Alkmaar: Quinty Boelkes, Zoé Klous, Skip Latini, Vena van Oorschot, Carol Serné. De Rijp: Jella de Boer, Jesse Koperdraad, Jerre Schipper, Tess Veldman, Romée Verweij. Egmond aan den Hoef: Niels van Dam. Egmond aan Zee: Coen Heinis. Egmond-Binnen: Gerrit Stam. Graft: Mies Aries, Susan Palsma. Grootschermer: Hidde de Vries. Heiloo: Mahedèr Bakker, Tim Stoelinga. Koedijk: Stijn de Vries. Uitgeest: Jeffrey Welp. Zuid-Scharwoude: Max Biersteker. Zuidschermer: Isa van Baar, Mathijs Vlaar.

 

Op PCC Oosterhout in Alkmaar zijn geslaagd voor de opleiding VMBO KB:

Akersloot: Luna Regeling. Alkmaar: Lars Ackermann, Emirhan Atli, Kazim Bekdemir, Mike Borel, Dave de Brave, Dave Brouwer, Kirsten van Cleef, Vince Combee, Chevella Conrad, Mila Dekker, Niels van Erkelens, Sem Grapendaal, Alex de Haan, Ajla Hasanic, Guus Henneman, Mees Insing, Safiro Jansen, Rover Klaver, Erik Koppes, Mehtap Küçük, Cas Metz, Lesley Min, Mirte Moerman, Lejaina Nabih, Brit Oostmeijer, Kevin Riemersma, Jazzley Roobeek, Ismaël Ruder, Kirsten Salzberger, Roy Schmid, Daphne Terpstra, Sven Vos, Mexx de Weert, Solena van der Weide, Beau Wigchert. Bergen: Paxton Cornelissens. De Rijp: Anouk Gorsseling, Anferny Josua, Cas Kraaij, Stijn Ossebaar, Rick van Straaten. Egmond aan den Hoef: Calvin Kruijning, Bas Lemmink, Jamie Tromp,Rob de Waard. Egmond aan zee: Luna Min. Graft: Jim van Munster. Groet: Sven Leek. Grootschermer: Jurre Wagenaar. Heiloo: Lara van 't Boveneind, Stefano Dekker, Luke van Dijk, Ilse van Hove, Giel van der Knaap, Amber Knippen, Ysbrand Kops, Quin Weijkamp. Koedijk: Sam Davidson. Limmen: Vera Neervoort. Schoorl: Tijmen de Langen. Sint Pancras: Nienke Brussel, Merel Jonk, Rick Pankras. Warmenhuizen: Maartje Beemsterboer. Zuidschermer: Floor Koomen, Bryan Plugboer.

 

Op PCC Oosterhout in Alkmaar zijn geslaagd voor de opleiding VMBO BB:

Alkmaar: Ian de Boer, Pricilla Cahsay, Baran Ilbas, Naomi Kok, Youssef Lasry, Ernesto Lemmers, Dylan Meijners, Morjantes Mousa Hermes, Karam Rasheed, Hümeyra Sarika ya, Michael Schreuder, Mike Stam, Niek van Stralen, Hüma Tekin, Ruben Wijkhuisen. De Rijp: Thijs Schipper, Beau Schouffoer. Egmond aan Zee: Koen Dekker. Heerhugowaard: Mick Oudeman. Heiloo: Esmee Fernandez y Coto, Niels Klaver, Sander Rieuwerts. Koedijk: Mees Dekker, Jaden de Gelder. Oudorp: Sebastiaan Admiraal. Sint Pancras: Dennis Leek, Joey Zwaan. Starnmeer: Alex van Petten. West-Graftdijk: Diego Timmer. Zuidschermer: Laus Groot.

 

GESLAAGDEN TWEEDE TIJDVAK 2018-2019 

Op PCC Het Lyceum in Alkmaar zijn geslaagd voor de opleiding VWO:

Alkmaar: Noa van Leusden, Romina Pappagallo. Heiloo: Jasper Dekker.

 

Op PCC Het Lyceum in Alkmaar zijn geslaagd voor de opleiding HAVO:

Alkmaar: Sam Bechler, Beyza Bozkurt, Britt Oud, Ferdi Tepe, Aimèl Visscher. Bergen: Ian Luteijn. Noord-Scharwoude: Niek Groen.

 

Op PCC Fabritius in Alkmaar zijn geslaagd voor de opleiding MAVO: 

Alkmaar: Sam Brasser, Anna Belle Brugman. Heiloo: Bram Borst, Stef Hogeling.

 

Op PCC Oosterhout in Alkmaar zijn geslaagd voor de opleiding VMBO GL: 

De Rijp: Rick Poel.  Sint Pancras: Tom Hoedjes.

 

Op PCC Oosterhout in Alkmaar zijn geslaagd voor de opleiding VMBO BB:

Alkmaar: Jordy van Anrooij, Bilal El Alaoui, Wouter te Kulve. Heiloo: Milenka Hoorn. Sint Pancras: Noa Duinmeijer.

 

Op PCC Oosterhout in Alkmaar zijn geslaagd voor de opleiding VMBO KB:

Alkmaar: Yana Pnivchuk, Sümeyra Sarikaya, Puck Zanoli. De Rijp: Sam Dekker. Heerhugowaard: Max Meijer. Oudorp: Koen Plomper.

 

 

Terug naar het overzicht