headerimage headerimage
  • 16-april-dag-van-de-gezonde-schoolkantine!!!!!
Tel: 072 533 27 80

16 april: Dag van de gezonde Schoolkantine!!!!!

16 april: Dag van de gezonde Schoolkantine!!!!!

 

PCC Heiloo is een gezonde school en het promoten van een gezonde leefstijl staat bij ons centraal: gezonde voeding, sport, bewegen enz. Onze school heeft dit jaar van de gemeente Heiloo een eenmalige financiële bijdrage gekregen (vanuit het project Appeltje/Eitje) om onze leerlingen tijdens de pauzes regelmatig gezonde snacks aan te bieden. Vandaag vierden we de landelijke 'Dag van de Gezonde Schoolkantine'. Dat was voor onze school aanleiding om extra uit te pakken en onze leerlingen tijdens de pauze op gezonde snacks en ook op fruit te trakteren! Vanzelfsprekend hoefden de leerlingen daar dus niets voor te betalen en er werd gretig gebruik van gemaakt, want na de pauze was alles op!!!!! 

Terug naar het overzicht

Nieuws

nieuws Sprekend verleden...

De leerlingen hingen werkelijk aan de lippen van de sprekers.

nieuws Vacatures

Het PCC zoekt een voorzitter en een lid voor de Raad van Toezicht...

nieuws Bezoek kapel Onze Lieve Vrouw Ter Nood

De brugklasleerlingen van het PCC Heiloo hebben een bezoek gebracht aan de kapel Onze Lieve Vrouw Ter Nood.

nieuws 16 april: Dag van de gezonde Schoolkantine!!!!!

Na de pauze was alles op!!!!!

nieuws PCC Actiedag 2019

UPDATE: foto's van PCC-Actiedag op vrijdag 19 april!

nieuws Clinic mountainbike

Het was een leuke en leerzame clinic en zoals op de foto`s te zien is, was het ook nog eens een prachtige dag.