headerimage headerimage
  • 16-april-dag-van-de-gezonde-schoolkantine!!!!!
Tel: 072 533 27 80

16 april: Dag van de gezonde Schoolkantine!!!!!

16 april: Dag van de gezonde Schoolkantine!!!!!

 

PCC Heiloo is een gezonde school en het promoten van een gezonde leefstijl staat bij ons centraal: gezonde voeding, sport, bewegen enz. Onze school heeft dit jaar van de gemeente Heiloo een eenmalige financiële bijdrage gekregen (vanuit het project Appeltje/Eitje) om onze leerlingen tijdens de pauzes regelmatig gezonde snacks aan te bieden. Vandaag vierden we de landelijke 'Dag van de Gezonde Schoolkantine'. Dat was voor onze school aanleiding om extra uit te pakken en onze leerlingen tijdens de pauze op gezonde snacks en ook op fruit te trakteren! Vanzelfsprekend hoefden de leerlingen daar dus niets voor te betalen en er werd gretig gebruik van gemaakt, want na de pauze was alles op!!!!! 

Terug naar het overzicht

Nieuws

nieuws Gouden Schoolkantine-schaal 2019 in ontvangst genomen!

PCC Heiloo én PCC Bergen ontvingen opnieuw de Gouden Schoolkantine-schaal 2019. Trots!

nieuws Zoektocht naar nieuw GOED DOEL voor de PCC-Actiedag!

Heb jij een goed idee voor NIEUW GOED DOEL voor de PCC-Actiedag. GRAAG!!

nieuws PCC Heiloo zwaait directeur Dick Ramler uit

Het PCC zwaait op feestelijke wijze Dick Ramler uit, sinds 2012 directeur van PCC Heiloo. Lees het uitgebreide interview....

nieuws Ouder(P)raadt

Wilt u meer informatie of wilt u zich aanmelden? Dat kan via ouderraad.pccheiloo@gmail.com.

nieuws Het nieuwe schooljaar 2019 – 2020 is in zicht

Op het moment van schrijven heeft de kennismakingsavond voor ouders, verzorgers en kinderen reeds plaatsgevonden.