headerimage headerimage
Tel: 072-5410333

PCC Oosterhout sluit jaar af met projecten

Beroepsgericht onderwijs betekent leren in de praktijk. Het einde van het schooljaar van PCC Oosterhout is meer dan een SE of proefwerkweek. De laatste periode staat in het teken van het afronden van projecten.

 

De tweedejaarsleerlingen techniek hebben, onder toeziend oog van vele ouders en grootouders, met een botenrace hun bouwperiode afgesloten. Dat leerlingen spontaan gingen meezwemmen om hun boot aan de overkant te krijgen stond niet in het reglement, maar was wel begrijpelijk: het was op dat moment 30 graden.

 

De eerstejaarsleerlingen hebben hun plastiek kunstwerken getoond in een expositie op de locatie ‘Aan de waterkant’. Van afvalplastiek zijn de mooiste kunstwerken gemaakt.

 

Een aantal techniekleerlingen heeft met hun zelfgebouwde greenpowerwagen meegedaan aan een duurproef. Na een uur rijden had ons team de meeste ronden afgelegd. Dit kwam mede omdat ons team eraan heeft gedacht om voor koeling bij de motor te zorgen. Dit om verlies van vermogen te voorkomen.

 

 Onze leerlingen verzorging hebben hun project ‘Jong ontmoet oud’ afgerond. Onze leerlingen gingen een aantal dinsdagochtenden meehelpen met activiteiten in de Westerhout.

 

De kunstklasleerlingen hebben hun expositie gehouden in kinderboerderij ‘Oosterhout’. Hun werk van het afgelopen jaar was op die manier toegankelijk voor de mensen uit de buurt.

 

Kortom, vele activiteiten die allemaal te volgen zijn via onze Facebookpagina, u hoeft niet te wachten op de nieuwsbrief.

Terug naar het overzicht